Domek Pod Lasem – agroturystyka niedaleko Hajnówki

Domek Pod Lasem, Postołowo 27 k. Hajnówki

Kwestia wyboru noclegu podczas urlopu jest dość ważna, zwłaszcza, gdy podróżuje się z dzieckiem. Cieszę się, że udało nam się trafić właśnie na Domek Pod Lasem w Postołowie. Urocza agroturystyka, niezbyt daleko od miasta, ale wystarczająco, by poczuć się sielsko.

Gdy w samym Postołowie wjeżdża się w drogę prowadzącą do gospodarstwa właścicieli Domku, po kilkunastu metrach roztacza się przepiękny widok na łąki, drzewa, skraj Puszczy Białowieskiej i konie. Było tam wszystko, czego potrzebowaliśmy: dużo miejsca, cisza, miejsce na grill i ognisko, a zwłaszcza piaskownica (z zabawkami) i huśtawka ze zjeżdżalnią dla Mai.

domek pod lasem

domek pod lasem

Domek Pod Lasem

Sam domek podzielony jest na dwa mieszkania z oddzielnymi wejściami. Nasza część była dwupokojowa z 4 łóżkami, w tym jednym małżeńskim. W pierwszym pokoju znajduje się stół, kominek i telewizor oraz szafka z naczyniami, w drugim zlew, słupek na ubrania i z niego wchodzi się do łazienki. Kuchnia gazowa jest co prawda na zewnątrz w altance, ale to w sumie dodaje tylko klimatu. Jest wszystko, co potrzebne, nawet WiFi 🙂 Mieszkanie jest czyste, a wszystko przygotowane na nowych lokatorów.

Informacje praktyczne:

doba hotelowa: 14.00-10.00

zwierzęta są mile widziane (po wcześniejszym uzgodnieniu)

istnieje możliwość przygotowania przez właścicielkę pełnego wyżywienia (do uzgodnienia w zależności od ilości lokatorów)

Domek znajduje się 5 kilometrów od Hajnówki

Właściciele prowadzą ekologiczne gospodarstwo dosłownie „przez płot”, więc można było zobaczyć konie i krowy, a do tego ogrom zielonego terenu. Mają również pasiekę. Mieliśmy też towarzyszy w postaci psa i kotów ? U gospodarzy można zakupić miód, mleko czy biały ser – wszystko własnego wyrobu! jeżeli będziecie chcieli zrobić ognisko to wystarczy zgłosić to wcześniej, a otrzymacie również drewno.

domek pod lasem

domek pod lasem

Wieczorami mogliśmy oglądać przepiękne zachody słońca, słuchać śpiewu ptaków i pić wino… Było tak, jak powinno być.

Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi.

Domek Pod Lasem

PS. Nie jest to wpis sponsorowany, po prostu jesteśmy bardzo zadowoleni.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x