Zostań w domu i nie nudź się!

Ostatnio wszystko odbywa się pod hasłem: zostań w domu. Ja również z wiadomych względów Was do tego namawiam.

Poniżej kilka pomysłów, by siedzenie w domu nie było nudne, a nawet stało się bardziej przyjemne i wartościowe. A przy okazji zapraszam Was do konkursu, w którym możecie wygrać fajne nagrody, które jeszcze bardziej uprzyjemnią Wam czas izolacji! Wystarczy, że przedstawicie swój pomysł na kreatywne spędzanie czasu. Z ulubionym winem (tj. Portadą) w tle. Szczegóły TUTAJ.

*Wpis powstał przy współpracy z marką Portada.

 

GRAJ W KARTY/GRY/PLANSZÓWKI

Nie ma co ukrywać, większość z nas nie ma na co dzień czasu na takie rozrywki. Teraz jest inaczej. Doceniajmy to, że jesteśmy w domu, zrelaksujmy się przy ulubionym winie i zagrajmy. Na pewno macie w domu gry, o których już zdążyliście zapomnieć. Przy okazji podrzucam Wam swoje pomysły na pyszne przekąski.

 

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Obecnie w internecie znajdziecie mnóstwo kursów, które można przejść online! Począwszy od tych związanych z hobby, aż do bardziej zaawansowanych. Kiedy będzie lepsza okazja, by znaleźć na to czas? Można np. nauczyć się robić sushi, podszkolić w obróbce zdjęć czy postawić na kurs zgodny ze swoim zawodem. Wybór jest ogromny.

 

POPRAW FORMĘ

Planowałaś/eś dietę, wytrwały trening z jednym z trenerów, którzy publikują swoje materiały online czy po prostu systematycznie jeździć na rowerku stacjonarnym? Teraz to możliwe! Pamiętaj, że najbardziej zacięci przebiegli już swój maraton…na balkonie!

 

DOKOŃCZ ULUBIONY SERIAL LUB ZACZNIJ OGLĄDAĆ NOWY

Sami od niedawna mamy telewizor w mieszkaniu, a do tego Netflix i wiemy, że to dobry sposób na zrelaksowanie się. Gdy po całym dniu pracy wracam do mieszkania, w którym Edyta spędziła kolejny dzień z naszą aktywną córką, właśnie na serial mamy największą ochotę. Do tego coś do jedzenia… i dobre wino.

 

CIESZ SIĘ  WOLNYM CZASEM Z RODZINĄ

Nie ma co ukrywać, w obecnych czasach mamy dla siebie coraz mniej czasu. Dlatego tym bardziej należy docenić ten trudny czas, który został nam dany. Zagraj z dzieckiem w grę lub zrób pracę plastyczną, ugotuj coś wspólnie z partnerem lub partnerką i ciesz się tym! Tutaj ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia i…przestrzeń, w której mieszkamy.

 

BAWCIE SIĘ DOBRZE I DOCEŃCIE TEN CZAS. Choćby zwyczajnie leniuchując na kanapie z paczką chipsów i kieliszkiem wina.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x