Warsztaty fotografii kulinarnej z Almette

Jakiś czas temu brałam udział w konkursie organizowanym przez markę Almette. Zadanie było proste: uczestnicy mieli przygotować danie z wykorzystaniem serka Almette. Ja zdecydowałam się na Pieczone pierożki z wytrawnym farszem. Później niestety było gorzej, bo żeby wejść do finałowej 25 trzeba było zbierać głosy internautów. Mi na szczęście udało się i mimo, że nie zdobyłam nagrody głównej, to miałam okazję uczestniczy w warsztatach fotografii kulinarnej, prowadzonych przez państwo Lipov. 

Na zdjęciu powyżej macie obraz tego cudownego i miłego rozgardiaszu, który panował właściwie przez cały czas trwania warsztatów.Każdy pomagał, rozmawiał, uśmiechał się… Nie było sztywnych podziałów na prowadzących i uczestników. Mimo, że z całej grupy znałam tylko Marlenę, to już po krótkim czasie wyparowała ze mnie cała „panika”. Stres nieobycia warsztatowego udzielił mi się tylko na początku, gdy losowaliśmy kategorie dań, które mieliśmy przygotować. W głowie miałam pustkę, ale dzięki Ani szybko zostałam sprowadzona na właściwe tory. Dzięki!

Na przygotowanie dań mieliśmy 40 minut. Były przystawki, danie główne i desery. Wszystkie piękne, kolorowe i jak się później okazało bardzo smaczne. Po części kulinarnej przyszedł czas na tą właściwą – fotograficzną. Lubomir Lipov podpowiedział mi parę rzeczy i jakoś od razu lepiej mi się robiło zdjęcia. 
Chciałabym wspomnieć także o tym, że warsztaty dla marki Almette zrealizowała agencja PR Synertime. Dziękuję Marcinowi i Anicie za świetne przygotowanie i pomoc. Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja się spotkać.

Uczestnicy:

Kasia Nowakowskaz bloga Kuchnia Bazylii

Agata Draht z bloga Moje Gotowanie

Anna Kosterna-Kaczmarek, autorki bloga Czosnek W Pomidorach

Mariola Grzęda z Kulinarnych Pyszności Molki

Kamila Młoczek z bloga Kamciss – Życie Ze Smakiem

Martyny Lewickiej autorki  Truskawek6

Joanna Gralik z Różowej Kuchn

Laura Chołodecka z bloga Cafe Babilon

Marlena Lalak-Skałecka z Kuchni Marlenity

Pozdrawiam Was dziewczyny! 

Zdjęcia: Kora Bułanow, Lubo Lipov

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
silver
10 lat temu

Ale to wszystko cudnie wygląda:) Świetna sprawa takie warsztaty:)

Ania Kosterna-Kaczmarek

Warsztaty super. Niezmiernie miło było Cię poznać i mam nadzieję, że wkrótce będziemy miały okazję wspólnie pogotwać. Pozdrawiam:)

smerfetka79
10 lat temu

Fajnie Cię było znowu zobaczyć:))

3
0
Would love your thoughts, please comment.x