ToZo Cafe – Warszawa

ToZo Cafe, ul. Górczewska 30, Warszawa

Jakoś latem szukałam w Warszawie miejsca na spotkanie z koleżankami (i naszymi roczniakami), więc miejsce musiało spełniać jeden warunek: być dostosowane do potrzeb rodziców, jak i dokazujących dzieciaków. Bardzo fajny lokal, w interesującej mnie okolicy poleciła mi Magda z bloga Crust&Dust (dzięki!), czyli ToZo Cafe, w pobliżu Parku Moczydło. Był to zdecydowanie dobry wybór na tę okazję!

 

ToZo Cafe to dwie sale: duża z barem i stolikami oraz mniejsza z salą zabaw dla dzieci. Menu wypisane jest na dwóch tablicach nad barem, który według mnie jest trochę zbyt zagracony, ale rozumiem, że powoduje to niewielka ilość przestrzeni i brak zaplecza w postaci typowej kuchni. W lodówce czekają ciasta i schłodzone napoje. Lampy i niektóre elementy wnętrza są trochę industrialne, ale całość sprawia raczej przyjemne wrażenie.

 

tozo cafe

 

Po szybkim zapoznaniu się z kawiarnią, zaprowadziłyśmy dzieciaki do sali zabaw, a same zajęłyśmy się zgłębianiem menu. Szybkie decyzje zostały podjęte i już wkrótce późne śniadanie pojawiło się na naszym stoliku. Zdecydowałam się na zapiekane crepe z serem i szynką podane z jajkiem sadzonym (17 zł) i latte (11 zł). Koleżanki zamówiły jajecznicę z kiełbaską i sałatkę z łososiem. Moje crepe były odpowiednio cienkie i chociaż zapieczone, to mogłyby być trochę bardziej – wyszły bardzo blade, a tutaj aż chciałoby się trochę chrupkości. Jajko sadzone takie jak lubię.

Poza tym w menu kilka innych propozycji śniadaniowych m.in.: omlety czy super bowl, sporo naleśników, trochę słodkich połączeń oraz tosty. Można zamówić również pierogi. W kwestii napoi można wybierać z kilku rodzajów kaw, herbat, smoothies czy koktajli. Nie brakuje również świeżych soków oraz… piwa, cydru czy wina.

Obsługa jest miła i kontaktowa, dziewczyny cały czas się uśmiechały, zwłaszcza do dzieciaków, które miały ochotę pozwiedzać cały lokal. Zamówione dania pojawiły się dość szybko na stole, podobnie jak napoje.

 

tozo cafe

 

Latem przed ToZo jest fajny ogródek, a przed ulicę Park Moczydło, więc miejsce w sam raz na wypicie kawy podczas spaceru. Sama kawiarnia organizuje również szereg warsztatów i zajęć dla dzieci w różnym wieku, lokal można wynająć na urodziny i inne okazje. Sala zabaw jest kolorowa, wyposażona w różne zabawki i książeczki. Chociaż największym hitem i tak była zjeżdżalnia 🙂

 

tozo cafe

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x