Premiera serków z charakterem Hochland

31 maja miałam przyjemność uczestniczyć w premierze serków z charakterem Hochland. Event odbył się w Studiu Tęcza 6 (Rydygiera 8, Warszawa). Spotkanie poprowadził Marcin Prokop, a o odpowiednią dawkę śmiechu zadbał Kabaret Smile.

 
Nie da się ukryć, że najważniejszymi gość tego eventu byli: Alina Wędlina von Schinka z synkiem Szynkiem, Mieszko „Prezes” Mleczko, Ula Cebula, Mieczysław Ogórek, Czosnek w squadzie: Ostry, Silny i Mocny oraz Franuś Szczypiorek.
 

hochland premiera

 

Za menu odpowiadali znajomi blogerzy kulinarni: Smaczna Pyza, Wrząca Kuchnia, Czosnek w Pomidorach, Jaja w Kuchni, Smakowity Kąsek oraz Magiczny Składnik, którzy przygotowali własne propozycje „kanapek z charakterem”. Każda prezentowała inny wariant smakowy nowego serka Kanapkowego. Do tej pory nie mogę się zdecydować czy lepsza była przygotowana przez Tomka czy przez Marcina… w każdym razie mięsne dodatki skradły moje serce 🙂

 

Oprócz kanapek przygotowanych przez blogerów był również dodatkowy stół, na którym znajdowały się składniki do samodzielnego (i kreatywnego) przygotowania własnych kanapek z serkami z charakterem.

 

hochland premiera

 

Jednak oprócz prezentacji „postaci z charakterem” najważniejszym punktem programu była premiera nowej reklamy telewizyjnej serka Kanapkowego. Klip możecie zobaczyć TUTAJ.

 

Wcześniej wspomniany Kabaret Smile zaprezentował znany skecz pt. „Śniadanie”, w którym przedstawił swoją wersję śniadania z charakterem i z Kanapkowym.

 

hochland premiera

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

Best Editing Service

The amount of written content has been growing exponentially recently, and it’s no wonder. For students, writing is an inseparable part of college and university assignments; for businesses, online publishing is a way to reach customers. The need for…

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x