IV Piknik Smakosza w Lublinie

IV Piknik Smakosza w Lublinie odbył się 10 lipca na Moście Kultury w Lublinie. To kolejna edycja naszej smakowitej współpracy jako Lubelskiej Blogosfery Kulinarnej z Centrum Kultury. Wydaje mi się też, że była najbardziej udana.

Cieszę się, że udało mi się wziąć udział w tej edycji. Na szczęście córka nie przeszkodziła w moich planach i spokojnie mogłam przygotować się do Pikniku, zamiast jechać na porodówkę. Menu jak zwykle było w większości wytrawne, bo z doświadczenia wiem, że to sprzedaje się najlepiej 🙂

Oprócz mnie w Pikniku swoje smakołyki zaprezentowały: Marta, Julianna, Dorota, Marlena i Magda.

piknik1

 

Powyżej możecie zobaczyć ułamek z ogromnej ilości smakołyków, które przygotowałyśmy na tegoroczny Piknik. Moje menu przedstawiało się następująco:

 

DSC_0502

U pozostałych dziewczyn było za to dużo słodkości, chociaż nie zabrakło również wytrawnych przysmaków. Po szczegóły musicie zajrzeć na ich blogi.

Moje burgery cieszyły się taką popularnością, że Mąż musiał jechać do domu po pozostałe, które nie zmieściły się nam do pudełka, gdy w pospiechu zbieraliśmy się do wyjścia. Pogoda dopisała, w tym roku nie mogłyśmy również narzekać na brak zainteresowania. Myślę, że ilość osób, które zajrzały na nasz Piknik pobiła na głowę poprzednie edycje. Docierały też do nas głosy, że warto byłoby robić takie akcje częściej. Zobaczymy jak to wszystko się rozwinie 🙂

DSC_0529

Dziękujemy i do zobaczenia!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x