„Twoje DIY. Krok po kroku zrób to sam”

Jak byłam mała to uwielbiałam oglądać programy dla dzieci, w których pokazywano jak wykonać samodzielnie różne rzeczy. Dalej sprawia mi to dużo frajdy, ale czasu jest zdecydowanie mniej. Miło jest obserwować zafiksowane na tym temacie osoby, a taka właśnie jest Kasia, która prowadzi bloga Twoje DIY. W sieci śledzę ją od dawna i bardzo lubię jej twórczość, działania i podejście do blogowania.

Fajnie, że wydawnictwa wyłapują takie perełki i proponują im publikacje. „Twoje DIY. Krok po kroku zrób to sam” to fajny poradnik, po który zawsze możecie sięgnąć jak zabraknie Wam pomysłu na nowy dodatek do mieszkania czy prezent.

Książka podzielona jest na 4 rozdziały:

  • Dekoruj w swoim stylu!
  • Zrób sam prezent!
  • Zorganizuj się!
  • Świętuj po swojemu!

 

W którym jak sugerują tytuły rozdziałów znajdziecie wiele wspaniałych inspiracji. Na każdy pomysł jest przeznaczone 3 strony: efekt, wykaz potrzebnych materiałów i działania krok po kroku. Wszystko jest jasno, wyraźnie wytłumaczone i pokazane na zdjęciach – nie można się pomylić.

Pomysłów jest tak dużo, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nie wszystkie mi się podobają, ale nie o to chodzi, bo właśnie zróżnicowanie tych inspiracji jest takie ważne. A wierzcie mi, że wśród tych 60 DIY jest również coś dla Was.

Książka jest bardzo ładnie wydana: czytelny układ, mnóstwo kolorów i bardzo ładne zdjęcia. Tekstu niewiele, ale nie jest on tutaj potrzebny.

Twoje DIY. Krok po kroku zrób to sam” to fajny pomysł na prezent dla osoby, która ma zajawkę do wykonywania samodzielnie różnych rzeczy. Pamiętam wystąpienie Kasi na jednej z edycji Blogotoku – o swoim blogu mówiła z pasją i zaangażowaniem, a efekt wydawniczy jest świetny. Brawo!

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x