Nowoczesne grille gazowe z serii Genesis II

Jeśli lubisz grillować to musisz poznać nowoczesne grille gazowe z serii Genesis II marki Weber. Ta seria z pewnością spodoba się osobom, które lubią eleganckie, ale jednocześnie wszechstronne sprzęty. Ilość dań, którą można przygotować dzięki grillom Genesis II jest ogromna!

*Wpis powstał we współpracy z marką Weber.

grill genesis II

Seria Genesis II obejmuje modele trzy-, cztero- i sześciopalnikowe z opcją rozbudowania o dodatkowe elementy oraz eleganckim otwartym wózkiem lub szafką. W skład serii wchodzą:

  • E-315 GBS – posiada unikalny napęd systemu grillowania, trzy mocne i niezawodnie rozpalane palniki, kompatybilność z inteligentną technologią iGrill 3 oraz ruszty Gourmet BBQ System.
  • EP-335 GBS – jest wyposażony w ruszty do pieczenia Gourmet BBQ System, Sear Station, światowej klasy maszyna do grillowania i palnik boczny na gotowanie sosu barbecue. Do wyboru dwa kolory (czarny i niebieski).
  • E-410 GBS – ma dużą powierzchnię grillowania z system o dużej mocy oraz ruszty do pieczenia Gourmet BBQ System. Świetnie sprawdzi się, jeśli lubisz organizować duże spotkania.
  • E-330 GBS – to ulepszona konstrukcja m.in. ze strefą opiekania i palnikiem bocznym, które sprawiają, że ten grill jest optymalnym wyborem.
  • E-310 GBS -posiada ekskluzywny system grillowania, trzy mocne palniki, ruszty Gourmet BBQ System oraz kompatybilność z inteligentną technologią iGrill 3. Dostępny w kolorach: czarnym i popielatoszarym.
  • SP-435 GBS – to grill

    , który wg zapewnień producenta ma wszystko. Posiada ruszty do pieczenia Gourmet BBQ System, ogromną przestrzeń i Sear Station, które pozwolą przygotować tyle steków, ile trzeba, a na palniku bocznym można smażyć w tym samym czasie np. warzywa.

  • E-610 GBS – ma elitarny system grillowania GS4 i imponującą powierzchnię gotowania, która pozwoli wyczarować wyszukany posiłek z kilku dań lub przyrządzić steki dla wszystkich sąsiadów.
  • SP-335 GBS – to grill, na którym można gotować powoli sos, tuż obok opiekając jednocześnie steki. Posiada Sear Station, palnik boczny, ruszty do pieczenia GBS oraz system grillowania o dużej mocy GS4.

Wszystkie części są objęte wyjątkową 10-letnią gwarancją!

grille z serii genesis II

SP-435 / E-310 / EP-335 / E-410

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zastosowanym w nowoczesnych grillach gazowych serii Genesis II marki Weber na nowo odkryjesz możliwości jakie daje Ci grill.

Ilość dodatkowych funkcji sprawia, że sezon grillowy dla posiadających grille gazowe Weber może trwać cały rok! To naprawdę intuicyjne i kompletne sprzęty, w które warto zainwestować.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x