Premiera serków z charakterem Hochland

31 maja miałam przyjemność uczestniczyć w premierze serków z charakterem Hochland. Event odbył się w Studiu Tęcza 6 (Rydygiera 8, Warszawa). Spotkanie poprowadził Marcin Prokop, a o odpowiednią dawkę śmiechu zadbał Kabaret Smile.

 
Nie da się ukryć, że najważniejszymi gość tego eventu byli: Alina Wędlina von Schinka z synkiem Szynkiem, Mieszko „Prezes” Mleczko, Ula Cebula, Mieczysław Ogórek, Czosnek w squadzie: Ostry, Silny i Mocny oraz Franuś Szczypiorek.
 

hochland premiera

 

Za menu odpowiadali znajomi blogerzy kulinarni: Smaczna Pyza, Wrząca Kuchnia, Czosnek w Pomidorach, Jaja w Kuchni, Smakowity Kąsek oraz Magiczny Składnik, którzy przygotowali własne propozycje „kanapek z charakterem”. Każda prezentowała inny wariant smakowy nowego serka Kanapkowego. Do tej pory nie mogę się zdecydować czy lepsza była przygotowana przez Tomka czy przez Marcina… w każdym razie mięsne dodatki skradły moje serce 🙂

 

Oprócz kanapek przygotowanych przez blogerów był również dodatkowy stół, na którym znajdowały się składniki do samodzielnego (i kreatywnego) przygotowania własnych kanapek z serkami z charakterem.

 

hochland premiera

 

Jednak oprócz prezentacji „postaci z charakterem” najważniejszym punktem programu była premiera nowej reklamy telewizyjnej serka Kanapkowego. Klip możecie zobaczyć TUTAJ.

 

Wcześniej wspomniany Kabaret Smile zaprezentował znany skecz pt. „Śniadanie”, w którym przedstawił swoją wersję śniadania z charakterem i z Kanapkowym.

 

hochland premiera

Print Friendly, PDF & Email
Back To Top